Poradenstvo pre krásu, zdravie a život. Tel: 0903493241
O nás

Dobrý deň, 

  Moje meno je Beata, som fyzioterapeut s mnohoročnými skúsenosťami a ťeším sa na Vašu návštevu v našom Relax Centre. 

 Relax Centrum sme otvorili v roku 2007 s cieľom ponúknuť dovtedy nedostupné a neexistujúce služby v lokalite mesta Šahy. Mám skúsenosti z výskumu z oblasti fyziatrie z Dudiniec, a taktiež z bežných procedúr ponúkaných v kupeloch.  

  Služby, ktoré poskytujeme sú hlavne cvičenie, masáže a procedúry zamerané na relax a odstraňovanie bolestí pohybového systému.

Zdieľaj aj cez

   

Cvičenie a joga naživo cez Instagram.

Súčasná doba uzavretých fitness štúdií je pre nás nová výzva. Rada by som vám predstavila nový koncept ponúkania našich služieb cez Instagram. Tento nápad mi vnukla jedna dobrá zákazníčka a mne sa táto myšlienka zapáčila. Otestovala som niekoľko platforiem, cez ktoré by sa to dalo robiť. Najlepšie z toho vyšiel Instagram. Instagram umožňuje sledovať cvičenie na živo. Ak sa pripojíte na môj profil, budete mať aktuálne video priamo vo vašom telefóne, alebo PC. Instagram umožňuje nahrať a uchovať video z cvičenia 24 hodín. Vy si tak môžete zacvičiť aktuálnu zostavu aj v iný čas, ako je aktuálny. Nikdy cvičenie nebude také, ako u nás v Relax Centre, ale budeme musieť toto obdobie nejako vydržať, aby sme sa mohli po skočení uzávery znova naplno pustiť do plnohodnotného cvičenia so spätnou väzbou. Môj plán je otestovať možnosti Intagramu nasledujúce dni. Ak budete spokojné, môžeme začať takto spolu cvičiť.
Čo budete potrebovať, aby ste to mohli vyskúšať?

  1. Cez Google Play si nainštalujte aplikáciu Instagram v mobile, alebo cez stránku https://www.instagram.com/ môžete urobiť to isté pre PC.
  2. Pridajte si môj kanál, ako sledovaný. Dajte si vyhľadať: #relaxcentrumsahy
  3. Teraz stačí sledovať cez messenger čas, kedy začíname.
  4. Zapnete si Instagram – môj kanál a môžete začať cvičiť.
    Teším sa na naše nové spoločné cvičenie.
    Beata