Poradenstvo pre krásu, zdravie a život. Tel: 0903493241
O nás

Dobrý deň, 

  Moje meno je Beata, som fyzioterapeut s mnohoročnými skúsenosťami a ťeším sa na Vašu návštevu v našom Relax Centre. 

 Relax Centrum sme otvorili v roku 2007 s cieľom ponúknuť dovtedy nedostupné a neexistujúce služby v lokalite mesta Šahy. Mám skúsenosti z výskumu z oblasti fyziatrie z Dudiniec, a taktiež z bežných procedúr ponúkaných v kupeloch.  

  Služby, ktoré poskytujeme sú hlavne cvičenie, masáže a procedúry zamerané na relax a odstraňovanie bolestí pohybového systému.

Zdieľaj aj cez

   

Reflexná masáž chodidiel


  Reflexná masáž chodidla je spolu s bankovaním jednou z najúčinnejších metód alternatívnej medicíny, ktorá vznikla v Číne pred 5000 rokmi. Reflexná terapia funguje na princípe stimulácie nervových zakončení, využíva postupné zatláčanie a masírovanie reflexných bodov a plôšok na chodidlách, do ktorých sa premieta celé ľudské telo.

  Ak má príslušný orgán problém, čiže nefunguje tak, ako by mal, pri tlaku v jeho zóne na chodidle pocítite bolesť. Toto miesto sa masíruje a bolesť postupne ustúpi.

  Reflexná masáž chodidiel je dobrá nielen na odhaľovanie zdravotných problémov, ale slúži aj ako prevencia a pomáha udržiavať celkový dobrý stav organizmu.