Poradenstvo pre krásu, zdravie a život. Tel: 0903493241
O nás

Dobrý deň, 

  Moje meno je Beata, som fyzioterapeut s mnohoročnými skúsenosťami a ťeším sa na Vašu návštevu v našom Relax Centre. 

 Relax Centrum sme otvorili v roku 2007 s cieľom ponúknuť dovtedy nedostupné a neexistujúce služby v lokalite mesta Šahy. Mám skúsenosti z výskumu z oblasti fyziatrie z Dudiniec, a taktiež z bežných procedúr ponúkaných v kupeloch.  

  Služby, ktoré poskytujeme sú hlavne cvičenie, masáže a procedúry zamerané na relax a odstraňovanie bolestí pohybového systému.

Zdieľaj aj cez

   

Elektroakupunktúra

Elektroakupunktúra

  Akupunktúra je stará liečebná metóda založená na vpichovaní ihiel do tkaniva na zmiernenie a odstránenie bolesti a napätia. K tomu dochádza na základe stimulácie špecifických akupunktúrnych bodov nachádzajúcich sa pod povrchom pokožky.
Objavenie tejto liečebnej metódy sa prisudzuje legendárnemu čínskemu cisárovi Huan Ti (okolo roku 2500 pr.n.l.).
Na ľudskom tele sa nachádza 365 charakteristických akupunktúrnych bodov. Tieto body tvoria 12 dráh (meridiánov). Pôsobením na ne je možné napomôcť uvoľňovaniu škodlivých látok z organizmu.

DSC00023  Elektroakupunktúra je neinvazívna akupunktúrna metóda, v rámci ktorej nie sú akupunktúrne body stimulované ihličkami, ale jemnou elektronickou pulzáciou. Jedná sa teda o úplne bezbolestnú metódu.

  Prístroj samostatne nájde body nízkej rezistencie, ktoré predstavujú zásadný mechanizmus na utíšenie bolesti, a zaguľatená ihlička vyšle k nájdenému bodu elektronické pulzy. Jedinečná výhoda biologickej spätnej väzby zaručuje správne používanie, pretože prístroj sám lokalizuje bod, ktorý má byť stimulovaný.

Elektroakupunktúru je možné používať na upokojenie:

Akupunktura

  • bolesti hlavy
  • bolesti chrbta
  • nespavosti
  • bolesti ramien
  • bolesti lakťa
  • bolesti kolena

 

DSC00028 DSC00032

DSC00035 DSC00027