Poradenstvo pre krásu, zdravie a život. Tel: 0903493241
O nás

Dobrý deň, 

  Moje meno je Beata, som fyzioterapeut s mnohoročnými skúsenosťami a ťeším sa na Vašu návštevu v našom Relax Centre. 

 Relax Centrum sme otvorili v roku 2007 s cieľom ponúknuť dovtedy nedostupné a neexistujúce služby v lokalite mesta Šahy. Mám skúsenosti z výskumu z oblasti fyziatrie z Dudiniec, a taktiež z bežných procedúr ponúkaných v kupeloch.  

  Služby, ktoré poskytujeme sú hlavne cvičenie, masáže a procedúry zamerané na relax a odstraňovanie bolestí pohybového systému.

Zdieľaj aj cez

   

Odbúravanie tuku

 Tranzion VIP line – zoštíhľovanie pre náročných.

  Trápi Vás nepekná a neforemná postava? Máte nadbytočné kilá? Máte strach z užívania preparátov s neznámym zložením? Chcete si zvýšiť sebavedomie?

 Ak ste kladne zodpovedali aspoň na jednu otázku, tak skúste    TRANZION VIP line!

 Tranzion VIP line je špičková počítačom riadená technológia, dovezená pre Vás od znalcov krásy zo slnečného Talianska.  Pre tejto procedúre ide o využitie stredofrekvenčných prúdov, o tzv. elektrogymnastiku. Pomocou elektrických impulzov nastáva svalové kontrakcia, dochádza k spevňovaniu svalstva a k úbytku tukových buniek.


 Prístroj sa používa na sformovanie svalstva celého tela a odbúranie nadbytočného tuku predovšetkým partií brucha, stehien, lýtok, chrbta, pŕs, bokov a zadku. Na dosiahnutie straty hmotnosti o jednu veľkosť je potrebných najmenej 10 sedení. Procedúra sa podáva vždy s jednodňovou prestávkou medzi jednotlivými sedeniami. Prístroj má 34 programov pre všetky problematické partie tela. Zákazník si môže vybrať podľa svojich potrieb príslušnú procedúru, ktorá potom na dosiahnutie požadovaného efektu bude aplikovaná najmenej 10 krát.

  Zariadenie Tranzion VIP line používa frekvencie 400, 450, 500, 550 a 600 Hz podľa požiadavky zákazníka. Zmena frekvencie umožňuje meniť cieľ procedúr a to buď viac na odbúravanie tuku alebo viac na spevňovanie svalstva.

    Jedna procedúra trvá aj s prípravou asi 30 minút. Pred začiatkom  Vám zmeráme Vaše problematické miery a na konci sady procedúr uvidíte prekvapivý výsledok. TRANZION je schopný už po desiatich procedúrach zmenšiť Vašu
konfekčnú veľkosť o jedno číslo. Pri dodržaní odborných rád, ktoré Vám budú poskytnuté je možné dosiahnuť i lepšie výsledky. Ponúkame Vám služby najmodernejšieho modelu, riadeného počítačom, s voľbou miesta aplikácie podľa Vašich individuálnych potrieb.