Poradenstvo pre krásu, zdravie a život. Tel: 0903493241
O nás

Dobrý deň, 

  Moje meno je Beata, som fyzioterapeut s mnohoročnými skúsenosťami a ťeším sa na Vašu návštevu v našom Relax Centre. 

 Relax Centrum sme otvorili v roku 2007 s cieľom ponúknuť dovtedy nedostupné a neexistujúce služby v lokalite mesta Šahy. Mám skúsenosti z výskumu z oblasti fyziatrie z Dudiniec, a taktiež z bežných procedúr ponúkaných v kupeloch.  

  Služby, ktoré poskytujeme sú hlavne cvičenie, masáže a procedúry zamerané na relax a odstraňovanie bolestí pohybového systému.

Zdieľaj aj cez

   

Elektroakupunktúra

ako prostriedok na zníženie chuti do jedla a lepšiu kontrolu svojej hmotnosti.

Ponúkame Vám zmodernizovanú starú čínsku metódu – akupunktúru, čo je vpichovanie ihličiek do kože na dráhach tzv. meridiánoch. Čím je táto metóda zmodernizovaná? Už sa nemusíte báť ihiel. Táto metóda je bezvpichová a účinok je výborný.

DSC00027  Ak mávate neodolateľnú chuť vyjedať chladničku, keď sa nikto nepozerá a nedokážete odolať pokušeniu ani v noci, vieme Vám s týmto pomôcť 30 minútovou elektroakupunktúrou. Pohodlne si ľahnete na lehátko a my Vám v príslušných bodoch meridiánov špeciálnou eletroihličkou bez vpichu aplikujeme procedúru, ktorá vás nutkania na vyjedanie chladničky zbaví.   Bližšie si o možnostiach elektroakupunktúry môžete prečítať na našich stránkach v časti elektroakupunktúra.