Poradenstvo pre krásu, zdravie a život. Tel: 0903493241
O nás

Dobrý deň, 

  Moje meno je Beata, som fyzioterapeut s mnohoročnými skúsenosťami a ťeším sa na Vašu návštevu v našom Relax Centre. 

 Relax Centrum sme otvorili v roku 2007 s cieľom ponúknuť dovtedy nedostupné a neexistujúce služby v lokalite mesta Šahy. Mám skúsenosti z výskumu z oblasti fyziatrie z Dudiniec, a taktiež z bežných procedúr ponúkaných v kupeloch.  

  Služby, ktoré poskytujeme sú hlavne cvičenie, masáže a procedúry zamerané na relax a odstraňovanie bolestí pohybového systému.

Zdieľaj aj cez

   

Pohybom ku zdraviu

  

 

  ITV pozostáva zo zvlášť vybranej sady nenáročných cvikov. Aplikáciou takéhoto pohybu môžete odstrániť civilizačné problémy dneška, ako sú stres, svalová ochabnutosť, bolestivé stavy z nesprávneho sedenia napr. v kanceláriách, pri počítačoch, alebo dôsledky vykonávania niektorých pracovných činností, ktoré sa prejavujú bolesťami šije a chrbta.

  Ďalej vás naučíme cviky na prekrvenie a posilnenie panvového dna. Táto cvičebná jednotka pomôže ženám túžiacim po vlastnom dieťati. Metóda je nesporne originálnym prístupom k problematike funkčnej ženskej sterility a vo svojej liečbe predstavuje ucelený systém. Je najfyziologickejším spôsobom liečby neplodných žien, založeným na reflexnom ovplyvnení driekovej chrbtice, krížovej kosti, kostrče, panvy a svalov a ich vzájomnej polohy.

        ITV môžete vykonávať ako :

●kondičné pohyb

●dýchacie cvičenie

●relaxácia

●pasívny pohyb

●aktívne pohyby

  Podľa požiadavky zákazníka, fyzioterapeut aplikuje príslušnú sadu cvičení. Pre kontrolu zlepšovania stavu zákazníka sa vykonávajú merania na začiatku a na konci cvičenia. Cvičenia sa vykonávajú v kabínke pre masáže a cvičenie a na príslušnom cvičebnom náradí. Niektoré cvičenia je možné naučiť zákazníka, ktorý potom môže cvičiť i doma. Dosiahne sa tým lepší a skorší výsledok.

  ITV je vhodné najmä na:

●svalovú atrofiu a stuhlosť, ktoré zapríčiňujú bolesti šije a chrbtice

●odstránenie obmedzení hybnosti v nepostihnutých kĺboch

●tonickú zápchu

●udržanie alebo zlepšenie dýchacej funkcie