Poradenstvo pre krásu, zdravie a život. Tel: 0903493241
O nás

Dobrý deň, 

  Moje meno je Beata, som fyzioterapeut s mnohoročnými skúsenosťami a ťeším sa na Vašu návštevu v našom Relax Centre. 

 Relax Centrum sme otvorili v roku 2007 s cieľom ponúknuť dovtedy nedostupné a neexistujúce služby v lokalite mesta Šahy. Mám skúsenosti z výskumu z oblasti fyziatrie z Dudiniec, a taktiež z bežných procedúr ponúkaných v kupeloch.  

  Služby, ktoré poskytujeme sú hlavne cvičenie, masáže a procedúry zamerané na relax a odstraňovanie bolestí pohybového systému.

Zdieľaj aj cez

   

Odstraňovanie celulitídy

  Celulitída, tzv. „pomarančová koža“ najmä na nohách, zadku, ale i na iných častiach tela často zapríčiňujú najmä u žien nepríjemné pocity a komplexy hlavne v letných dňoch, kedy sú tieto partie tela najčastejšie obnažované.
Príčinou je tuk, ktorý sa v podkoží nerovnomerne ukladá a spôsobuje na povrchu pokožky viditeľné hrbolčeky s menej alebo viac výraznými okrajmi v tvare tzv. pomarančovej kôry.

  Priniesli sme Vám špičkovú technológiu z Belgicka, ktorá sa dá okrem iného výhodne aplikovať aj na esteticky nepríjemnú celulitídu. Aplikácia procedúry je jednoduchá, pretože zariadenie je riadené vstavaným počítačom, ktorý sa postará o maximálnu účinnosť tejto procedúry.
Zákazník sa pohodlne ľahne na lehátko a vyškolený fyzioterapeut na požadované časti umiestni elektródy prístroja. Počet aplikácii je závislý od rozsahu celulitídy a od požadovaného výsledku zákazníka. Už po 10 aplikáciách  je vidieť značné zlepšenie stavu ošetrovanej kože. Procedúru je vhodné kombinovať s lymfomasážou, ktorá urýchľuje proces
a aktívnym tréningom, napr. na fitnes náradí.

   Procedúra je vhodné najmä na celulitídu na rôznych miestach. Aplikuje sa na hrudníku, bruchu, bokoch a stehnách podľa požiadavky zákazníka.