Poradenstvo pre krásu, zdravie a život. Tel: 0903493241
O nás

Dobrý deň, 

  Moje meno je Beata, som fyzioterapeut s mnohoročnými skúsenosťami a ťeším sa na Vašu návštevu v našom Relax Centre. 

 Relax Centrum sme otvorili v roku 2007 s cieľom ponúknuť dovtedy nedostupné a neexistujúce služby v lokalite mesta Šahy. Mám skúsenosti z výskumu z oblasti fyziatrie z Dudiniec, a taktiež z bežných procedúr ponúkaných v kupeloch.  

  Služby, ktoré poskytujeme sú hlavne cvičenie, masáže a procedúry zamerané na relax a odstraňovanie bolestí pohybového systému.

Zdieľaj aj cez

   

Zoštíhľovanie s prístrojom VIP Line Milenium III

Tranzion  O pár mesiacov príde obdobie, kedy odložíme kabáty a už zasa bude vidieť, čo sme robili počas chladného obdobia. Bude vidieť, koľko sme si dopriali jedla a koľko sme oddychovali pri televízore alebo  počítači. Ako teda konečne začať riešiť tento problém pokiaľ je ešte čas. Najlepšie pre naše zdravie je vrátiť sa k pohybu.

  Ak je vonku zlé počasie, môžete zájsť do posilňovne a podľa postihnutých partii na tele po porade s trénerom začnete s tréningom. Je to dlhodobo odskúšané a nikto nemôže mať námietky proti takémuto riešeniu. Pri vhodnom pohybe sa nám obnoví ochabnuté svalstvo a pri ďalšom tréningu toto obnovené svalstvo začne postupne spaľovať okolitý tuk a naša postava sa postupne vráti do pôvodného tvaru. Ak budete dostatočne trpezlivý, a vydržíte dostatočne dlho spoľahlivý výsledok je zaručený. Sú však oblasti na tele, kde to nejde tak ľahko. Je to najmä oblasť brucha, bedier, niekedy aj zadku. Ak budete chcieť vytvarovať tieto časti, bude si to vyžadovať oveľa viac času a úsilia, ako inde na tele. O nejakej zábave pri tomto cvičení nemôže byť ani reč. Je to skrátka poriadna drina.

  My vám na tieto partie ponúkame procedúry s prístrojom VIP Line Milenium so špeciálnou procedúrou Transion. Prístroj funguje na princípe elektrostimulácie svalov a zabezpečuje presné sťahy svalov špecifickou frekvenciou. Táto technológia, bola pôvodne vyvinutá pre športovcov na zrýchlený rozvoj svalstva. Zistilo sa však, že je ju možné použiť aj pre nešportovcov, ktorí z nejakého dôvodu potrebujú posilniť svalstvo konkrétnych partií a súčasne vytvarovať tieto miesta. Po testoch a meraniach bolo zistené, že použitie tejto procedúry je v pomere 20 minút ku 3 hodinám cvičenia. Skúste si predstaviť robiť cviky na brucho 3 hodiny. Je to veľmi ťažké a väčšina bežných ľudí toto nezvládne. Procedúra trvá 20 minút a vám zostane ďalších viac ako 2 a pol hodiny buď na iné cvičenie, alebo na inú potrebnú činnosť. Dlhodobými testami bolo zistené, že ak budete aplikovať tieto procedúry v intervaloch každý druhý deň, tak aj keď nič iné nebudete už robiť, môžete si obliecť šaty o jednu konfekčnú veľkosť menšie. Stačí na tento výsledok len 10 procedúr.

  Prestávky medzi procedúrami sú dôležité z dôvodu regenerácie a rastu svalov. Výsledky sa zlepšia, správnym pitným režimom a úpravou stravy tak, aby ste jedli menšie porcie a častejšie. Odporúča sa až 5x jedlo za deň.  Prídite sa k nám poinformovať a prípadne objednať.